TERMINARZ ROZGRYWEK - WYNIKI MECZÓW

II LIGA GRUPA 1  PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN

(RUNDA DRUGA)

SEZON 2018/2019

 

 

 

SKŁAD WG ALFABETU

WYNIKI RUNDA I

ZESPOŁY-PODSUMOWANIE

WYNIKI RUNDA II

ORLIK-PODSUMOWANIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka 14  19/20.01.2019r

 

 

 

 

 

ORLIK Brzeg Zew Swiebodzin 23:20

 

Trójka Nowa Sól – Start Konin 29:18

 

 

 

 

Tęcza Kościan – Sparta Ob.Wlkp. 37:23

 

 

 

 

Bór Oborniki Śl.- Śląsk Wrocław 38:36

 

 

 

 

Lider Swarzędz – GOKiS Kąty Wr. 20:29

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica-Żagiew Dzierżoniów 24:25

 

Moto/Jelcz OławaOSiR Komprachcice 37:27

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka 15  26/27.01.2019r

 

 

 

 

ORLIK Brzeg Start Konin 34:19

 

 

 

 

 

Moto/Jelcz Oława – Trójka Nowa Sól 23:33l

 

 

 

 

 

OSiR Komprachcice- Dziewiątka Legnica 21:32

 

 

 

 

 

Lider Swarzędz – Żagiew Dzierżoniów 23:31

 

GOKiS Kąty Wr.- Bór Oborniki Śl. 28:29

 

Śląsk Wrocław – Tęcza Kościan 30:30 rz.k. 3:4

 

 

 

Sparta Ob.Wlkp.- Zew Świebodzin 22:26

 

 

 

 

Kolejka 16 02.02.2019r

 

 

Trójka Nowa Sól – ORLIK Brzeg 25:25  rz.k. 5:4

 

Start Konin – Sparta Ob.Wlkp. 14:28

 

 

 

 

 

Śląsk Wrocław – Zew Świebodzin 0:10 vo

 

 

 

 

 

Tęcza KościanGOKiS Kąty Wr. 28:26

 

 

 

 

 

Bór Oborniki Śl.- Żagiew Dzierżoniów 28:23

 

 

 

 

 

Lider SwarzędzOSiR Komprachcice 33:26

 

 

 

 

Dziewiątka LegnicaMoto/Jelcz Oława 31:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka 17   09.02.2019r

 

 

 

 

Sparta Ob.Wlkp. – ORLIK Brzeg 27:25

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – Trójka Nowa Sól 29:21

 

 

 

 

 

Moto/Jelcz Oława – Lider Swarzędz 33:30

 

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Bór Oborniki Śl. 25:35

 

Tęcza Kościan – Żagiew Dzierżoniów 33:28

 

 

 

 

 

GOKiS Kąty Wr.- Zew Świebodzin 24:23

 

 

 

 

 

Śląsk Wrocław – Start Konin 35:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka 18   16.02.2019r

 

 

 

 

 ORLIK BrzegŚląsk Wrocław 28:26

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – Sparta Ob.Wlkp. 28:24

 

 

 

 

 

 Lider Swarzędz – Dziewiątka Legnica 26:37

 

 

 

 

 

 Bór Oborniki Śl.- Moto/Jelcz Oława 38:31

 

Tęcza KościanOSiR Komprachcice 40:24

 

 

 

 

 

 Zew Świebodzin- Żagiew Dzierżoniów 24:23

 

 

 

 

 

 Start Konin – GOKiS Kąty Wrocł. 13:28

 

 

 

 

13:Kolejka 19   23.02.2019r

 

 

 

 

GOKiS Kąty Wr. ORLIK Brzeg 21:25

 

 

 

 

Lider Swarzędz – Trójka Nowa Sól 20:26

 

 

 

 

 

Moto/Jelcz Oława – Tęcza Kościan 31:30

 

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Zew Świebodzin 21:32

 

 Żagiew Dzierżoniów – Start Konin 27:17

 

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – Bór Oborniki Śl. 24:25

 

 

 

 

 

Śląsk Wrocław – Sparta Ob.Wlkp. 0:10 vo

 

 

 

 

 

Kolejka 20   02.03.2019r

 

 

 

 

 ORLIK Brzeg – Żagiew Dzierżoniów 35:32

 

 

 

 

 Trójka Nowa Sól – Śląsk Wrocław 26:25

 

 

 

 

 

Bór Oborniki Śl. – Lider Swarzędz 33:32

 

 

 

 

 

Start KoninOSiR Komprachcice 31:30

 

Tęcza Kościan – Dziewiątka Legnica 29:26

 

 

 

 

 

Sparta Ob.Wlkp. - GOKiS Kąty Wr. 13:21

 

 

 

 

Zew ŚwiebodzinMoto/Jelcz Oława 31:27

 

 

 

 

 

Kolejka 21   09.03.2019r

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – ORLIK Brzeg 26:31

 

 

 

 

Bór Oborniki Śl. – Trójka Nowa Sól 37:30

 

 

 

 

 

Moto/Jelcz Oława – Start Konin 38:25

 

 

 

 

 

Lider Swarzędz – Tęcza Kościan 29:33

 

 Żagiew Dzierżoniów – Sparta Ob.Wlkp. 24:20

 

 

 

 

 

GOKiS Kąty Wr.- Śląsk Wrocław 31:22

 

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – Zew Świebodzin 25:19

 

 

 

 

 

Kolejka 22   16.03.2019r

 

 

 

 

 ORLIK BrzegMoto/Jelcz Oława 32:33

 

 

 

 

Trójka Nowa SólGOKiS Kąty Wr. 24:23

 

 

 

 

 

Zew Świebodzin  – Lider Swarzędz 31:27

 

 

 

 

 

Sparta Ob.Wlkp, - OSiR Komprachcice 33:19

 

Tęcza Kościan – Bór Oborniki Śl. 23:24

 

 

 

 

 

Start Konin – Dziewiątka Legnica 20:26

 

 

 

 

 

Śląsk Wrocław – Żagiew Dzierżoniów 24:26

 

 

 

 

 

Kolejka 23   23.03.2019r

 

 

 

 

Dziewiątka LegnicaORLIK Brzeg 33:20

 

 

 

 

Tęcza Koscian – Trójka Nowa Sól 31:23

 

 

 

 

 

Moto/Jelcz Oława – Sparta Ob.Wlkp.28:28 rz.k.4:3

 

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Śląsk Wrocław 20:30

 

 Żagiew DzierżoniówGOKiS Kąty Wr. 19:16

 

 

 

 

 

Bór Oborniki Śl. - Zew Świebodzin 34:28

 

 

 

 

 

Lider Swarzędz – Start Konin 29:16

 

 

 

 

 

Kolejka 24   30.03.2019r

 

 

 

 

 ORLIK BrzegLider Swarzędz 34:33

 

 

 

 

 Trójka Nowa Sól – Żagiew Dzierżoniów 24:33

 

 

 

 

 

Śląsk Wrocław - Moto/Jelcz Oława 38:24

 

 

 

 

 

GOKiS Kąty Wr. - OSiR Komprachcice 35:21

 

Zew Świebodzin -Tęcza Kościan 22:24

 

 

 

 

 

Sparta Ob.Wlkp. – Dziewiątka Legnica 30:19

 

 

 

 

 

 Start Konin – Bór Oborniki Sl. 24:32

 

 

 

 

 

Kolejka 25   06.04.2019r

 

 

 

 

Bór Oborniki Śl.  ORLIK Brzeg 33:31

 

 

 

 

Zew Świebodzin – Trójka Nowa Sól 20:26

 

 

 

 

 

Moto/Jelcz Oława – GOKiS Kąty Wr. 20:37

 

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Żagiew Dzierżoniów 21:28

 

Tęcza Kościan – Start Konin 44:24

 

 

 

 

 

Lider Swarzędz – Sparta Ob.Wlkp .27:29

 

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica - Śląsk Wrocław 28:21

 

 

 

 

 

Kolejka 26   13.04.2019r

 

 

 

 

Tęcza KoscianORLIK Brzeg 29:28

 

 

 

 

Trójka Nowa SólOSiR Komprachcice 36:22

 

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów - Moto/Jelcz Oława 26:19

 

 

 

 

 

Sparta Ob.Wlkp. – Bór Oborniki Śl. 23:35

 

GOKiS Kąty Wr. – Dziewiątka Legnica 19:20

 

 

 

 

 

Śląsk Wrocław – Lider Świebodzin 39:33

 

 

 

 

 

 Start Konin – Zew Świebodzin 16:28