TERMINARZ ROZGRYWEK - WYNIKI MECZÓW

II LIGA GRUPA 1  PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN

(RUNDA DRUGA)

SEZON 2020/2021

 

 

 

SKŁAD WG ALFABETU

WYNIKI RUNDA I

ZESPOŁY-PODSUMOWANIE

WYNIKI RUNDA II

ORLIK-PODSUMOWANIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.02.2021r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORLIK Brzeg Tęcza Kościan26:32

 

 

 

 

Komprachcice – pauza

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – Sparta Ob.Wlkp. 34:27

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – SPR Oleśnica 33:33 rz.k.4:1

 

 

WolsztyniakŚKPR Świdnica 31:33

Polonia Środa Wlkp. – Zew Świebodzin 26:31

Dziewiątka Legnica – Spartakus Buk 26:26 rz.k.3:1

Komprachcice - pauza

 

 

 

 

 

13.02.2021r

 

 

 

 

Zew ŚwiebodzinORLIK Brzeg 31:20

 

 

 

 

Dziewiatka Legnica – Komprachcice 38:27

 

 

 

 

Spartakus Buk – Polonia Środa Wlkp. 26:22

 

 

 

 

Tęcza KościanWolsztyniak 36:23

 

 

ŚKPR Świdnica – Żagiew Dzierżoniów 32:26

SPR Oleśnica – Trójka Nowa Sól 16:25

Sparta Ob.Wlkp. - pauza

 

 

 

 

20.02.2021r

 

 

 

 

 

 

 

ORLIK Brzeg Spartakus Buk31:32

 

 

 

 

Komprachcice – Sparta Ob.Wlkp. 27:28

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – ŚKPR Świdnica 30:31

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – Tęcza Kościan 25:37

 

 

 

 

WolsztyniakZew Świebodzin 25:37

 

 

 

 

Polonia Środa Wlkp. – Dziewiątka L. 23:25

 

 

 

 

SPR Oleśnica - pauza

 

27.02.2021r

 

 

 

Dziewiątka LegnicaORLIK Brzeg 32:25

 

Polonia Środa Wlkp. – Komprachcice 29:26

 

Spartakus Buk – Wolsztyniak 24:31

 

Zew Świebodzin – Żagiew Dzierżoniów 32:22

 

Tęcza Koscian – Trójka Nowa Sól  26:24

 

SPR Oleśnica – Sparta Ob.Wlkp. 27:31

 

ŚKPR Świdnica – pauza

 

 

206.03.206021r06

 

06.03.2021r

 

ORLIK Brzeg Polonia Środa Wlkp. 27:31

 

Komprachcice – SPR Oleśnica 29:23

 

Sparta Ob.Wlkp. – ŚKPR Świdnica 34:30

 

Trójka Nowa Sól – Zew Świebodzin 24:28

Żagiew Dzierżoniów – Spartakus Buk 34:37

WolsztyniakDziewiatka Legnica 25:26

Tęcza Kościan – pauza

 

 

13.03.2021r

 

 

 

ORLIK Brzeg – Komprachcice 27:27 rz.k.6:5

 

Polonia Środa Wlkp. – Wolsztyniak 33:28

 

Dziewiątka Legnica – Żagiew Dzierżoniów  40:26

 

Spartakus Buk – Trójka Nowa Sól  30:31

 

Tęcza Kościan – Sparta Ob.Wlkp. 29:28

 

ŚKPR Świdnica – SPR Oleśnica 27:29

 

Zew Świebodzin - pauza

 

 

 

 

     20.03.2021r

 

 

 

Wolsztyniak ORLIK Brzeg 38:25

 

Komprachcice – ŚKPR Świdnica 33:36

 

SPR Oleśnica – Tęcza Koscian 26:34

 

Sparta Ob.Wlkp. – Zew Świebodzin 23:33

 

Trójka Nowa Sól – Dziewiątka Legnica 26:21

Żagiew Dzierżoniów – Polonia Środa Wlkp.

Spartakus Buk – pauza

 

 

    27.03.2021r

 

ORLIK Brzeg – Żagiew Dzierżoniów 37:32

 

Wolsztyniak – Komprachcice 35:30

 

Polonia Środa Wlkp. – Trójka Nowa Sól 26:36

 

Spartakus Buk – Sparta Ob.Wlkp. 28:28 rz.k. 4:3

 

Zew Świebodzin – SPR Oleśnica 38:20

Tęcza Kościan – ŚKPR Świdnica 35:31

Dziewiątka Legnica – pauza

 

 

 

             10.04.2021r

Trójka Nowa SólORLIK Brzeg 30:20

 

Komprachcice – Tęcza Kościan 31:32

 

ŚKPR Świdnica – Zew Świebodzin 27:31

 

SPR Oleśnica – Spartakus Buk

 

Sparta Ob.Wlkp. – Dziewiątka Legnica 28:28 rz.k. 3:0

 

Żagiew Dzierżoniów – Wolsztyniak

 

              Polonia Środa Wlkp. - pauza

 

 

 

       17.04.2021r

 

ORLIK Brzeg – pauza

 

Żagiew Dzierżoniów – Komprachcice

 

WolsztyniakTrójka Nowa Sól 20:25

 

Polonia Środa Wlkp. – Sparta Ob.Wlkp. 30:39

 

Dziewiątka Legnica – SPR Oleśnica 31:17

 

Spartakus Buk – ŚKPR Świdnica 28:32

Zew Świebodzin – Tęcza Kościan 35:26

 

 

 

      24.04.2021r

 

Sparta Ob.Wlkp. – ORLIK Brzeg 36:39

 

Komprachcice – Zew Świebodzin 25:32

 

Tęcza Koscian – Spartakus Buk 34:27

 

ŚKPR Świdnica – Dziewiątka Legnica 30:23

 

SPR Oleśnica –Nowa S Polonia Środa Wlkp.  28:31

Trójka  N.Sól – Żagiew Dzierżoniów  40:25

Wolsztyniak – pauza

 

 

 

08.05.2021r

 

ORLIK Brzeg – SPR Oleśnica

 

Trójka Nowa SólOSiR Komprachcice 24:19

 

 

Wolsztyniak – Sparta Ob.Wlkp.

 

 

Polonia Środa Wlkp. – ŚKPR Świdnica

 

Dziewiątka Legnica – Tęcza Koscian

 

Spartakus Buk – Zew Świebodzin

 

Żagiew Dzierżoniów – pauza

 

15.05.2021r

 

ŚKPR ŚwidnicaORLIK Brzeg

 

OSiR Komprachcice – Spartakus Buk

 

Zew Świebodzin – Dziewiątka Legnica

 

Tęcza Kościan – Polonia Środa Wlkp.

 

SPR Oleśnica – Wolsztyniak Wolsztyn

 

Sparta Ob.Wlkp. – Żagiew Dzierżoniów

 

Trójka Nowa Sól - pauza