TERMINARZ ROZGRYWEK - WYNIKI MECZÓW

II LIGA GRUPA 1  PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN

(RUNDA PIERWSZA)

SEZON 2020/2021

 

 

 

SKŁAD WG ALFABETU

WYNIKI RUNDA I

ZESPOŁY-PODSUMOWANIE

WYNIKI RUNDA II

ORLIK-PODSUMOWANIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 kolejka  19/20.09.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tęcza KoscianORLIK Brzeg  36:27

 

Sparta Oborniki Wlkp.- Trójka Nowa Sól  17:18

SPR Oleśnica – Żagiew Dzierżoniów  33:22

ŚKPR Świdnica- Wolsztyniak Wolsztyn 28:29

Zew Świebodzin – Polonia Środa Wlkp. 37:24

Spartakus Buk – Dziewiątka Legnica 21:30

OSiR Komprachcice – pauza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 kolejka  26/27.09.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORLIK BrzegZew Świebodzin 26:38

 

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Dziewiątka Legnica 19:25

 

 

 

 

Polonia Środa Wlkp.- Spartakus Buk  34:31

Wolsztyniak Wolsztyn – Tęcza Koscian 20:34

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – ŚKPR Świdnica 28:43

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – SPR Oleśnica 29:26

 

 

 

 

Sparta Oborniki Wlkp.- pauza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 kolejka  03/04.10.2020

 

 

 

 

Spartakus Buk – ORLIK Brzeg 25:29

Sparta Oborniki Wlkp.- OSiR Komprachcice 25:21

 

 

 

 

ŚKPR Świdnica – Trójka Nowa Sól 27:24

 

 

 

 

Tęcza Kościan – Żagiew Dzierżoniów 42:24

 

 

 

 

Zew ŚwiebodzinWolsztyniak 44:19

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – Polonia Środa Wlkp. 36:21

 

 

 

 

SPR Oleśnica - pauza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 kolejka  10/11.10.2020r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORLIK Brzeg Dziewiątka Legnica 29:30

 

 

 

 

OSiR Komprachcice- Polonia Środa Wlkp. 25:33

 

 

 

 

Wolsztyniak Wolsztyn – Spartakus Buk 35:23

 

 

 

 

Zagiew Dzierżoniów – Zew Świebodzin 25:38

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – Tęcza Kościan 25:27

Sparta Oborniki Wlkp. – SPR Oleśnica 25:24

 

 

 

 

ŚKPR Świdnica - pauza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 kolejka  17/18.10.2020r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polonia Środa Wlkp. – ORLIK Brzeg

 

 

 

 

SPR Oleśnica – OSiR Komprachcice 23:29

 

 

 

 

ŚKPR Świdnica – Sparta Oborniki Wlkp. 32:22

 

 

 

 

Zew Świebodzin – Trójka Nowa Sól 30:20

Spartakus BukZagiew Dzierżoniów 31:27

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – Wolsztyniak Wolsztyn 26:27

 

 

 

 

Tęcza Kościan - pauza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 kolejka 24/25.10.2020r 

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – ORLIK Brzeg

 

 

 

 

Wolsztyniak Wolsztyn – Polonia Środa Wlkp. 34:25

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – Dziewiątka Legnica 27:38

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – Spartakus Buk 26:24

 

 

 

 

Sparta Oborniki Wlkp. – Tęcza Koscian 24:37

 

 

 

 

SPR Oleśnica – ŚKPR Świdnica 24:31

 

 

 

 

Zew Świebodzin - pauza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 kolejka  07/08.11.2020r

 

 

 

 

ORLIK Brzeg Wolsztyniak Wolsztyn 29:28

 

 

 

 

ŚKPR ŚwidnicaOSiR Komprachcice 41:27

 

 

 

 

Tęcza Koscian – SPR Oleśnica  43:21

 

 

 

 

Zew Świebodzin – Sparta Oborniki Wlkp. 35:24

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – Trójka Nowa Sól 23:23 rz.k. 2:4

 

 

 

 

Polonia Środa Wlkp. – Żagiew Dzierżoniów 43:32

 

 

 

 

Spartakus Buk - pauza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 kolejka  14/15.11.2020r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – ORLIK Brzeg 33:34

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Wolsztyniak Wolsztyn 22:25

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – Polonia Środa Wlkp. 36:27

 

 

 

 

Sparta Oborniki Wlkp. – Spartakus Buk  38:30

 

 

 

 

SPR Oleśnica – Zew Świebodzin  21:31

 

 

 

 

ŚKPR Świdnica – Tęcza Koscian  30:27

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica - pauz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 kolejka  21/22.11.2020r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORLIK Brzeg Trójka Nowa Sól 24:27

 

 

 

 

Tęcza KościanOSiR Komprachcice 34:25

 

 

 

 

Zew Świebodzin – ŚKPR Świdnica przełożony

 

 

 

 

Spartakus Buk – SPR Oleśnica 25:22

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – Sparta Oborniki Wlkp. 29:24

 

 

 

 

Wolsztyniak Wolsztyn – Żagiew Dzierżoniów 38:31

 

 

 

 

Polonia Środa Wlkp. - pauza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 kolejka 28/29.11.2020

 

 

 

 

OSiR Komprachcice- Żagiew Dzierżoniów 21:22

 

 

 

 

Trójka Nowa SólWolsztyniak Wolsztyn 27:27 rz.k. 6:5

 

 

 

 

Sparta Oborniki Wlkp. – Polonia Środa Wlkp. 34:26

 

 

 

 

SPR Oleśnica – Dziewiątka Legnica 16:29

 

 

 

 

ŚKPR Świdnica – Spartakus Buk 30:19

 

 

 

 

 

Tęcza Kościan – Zew Świebodzin 26:19

 

 

 

 

ORLIK Brzeg - pauza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 kolejka 05/06.12.2020r

 

 

 

 

ORLIK Brzeg – Sparta Oborniki Wlkp.

 

 

 

 

Zew Świebodzin – OSiR Komprachcice

 

 

 

 

Spartakus Buk – Tęcza Kościan

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – ŚKPR Świdnica

 

 

 

 

Polonia Środa Wlkp. – SPR Oleśnica

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – Trójka Nowa Sól

 

 

 

 

                          Wolsztyniak - pauza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 kolejka  12/13.12.2020r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPR Oleśnica – ORLIK Brzeg

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Trójka Nowa Sól

 

 

 

 

Sparta Oborniki Wlkp. – Wolsztyniak

ŚKPR Świdnica – Polonia Środa Wlkp.

 

 

 

 

Tęcza Kościan – Dziewiątka Legnica

 

 

 

 

Zew Świebodzin – Spartakus Buk

 

 

 

 

Żagiew - pauza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 kolejka  19/20.12.2020r 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORLIK Brzeg – ŚKPR Świdnica

 

 

 

 

Spartakus Buk – OSiR Komprachcice

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – Zew Świebodzin

 

 

 

 

Polonia Środa Wlkp. – Tęcza Koscian

 

 

 

 

Wolsztyniak Wolsztyn – SPR Oleśnica

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – Sparta Oborniki Wlkpo.

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól - pauza