NAJNOWSZE WIEŚCI …

 

02 listopada 2018r (piątek) w przerwie meczu ekstraklasy Gwardia Opole – Chrobry Głogów wręczone zostały Diamentowe Odznaki za zasługi dla piłki ręcznej dla osób z woj.opolskiego. Wśród odznaczonych

są 4 osoby związane z Brzegiem :  GAWLIK JAN, NADBRZEŻNY ROMAN,JANKLOWSKI ALEKSANDER i ŻÓŁTANIECKI KRZYSZTOF.  Gratulujemy !!!

 

Sezon  2018/2019r  II Liga grupa 1

 

 

 

9 kolejka 17/18.11.2018           Moto/Jelcz Oława – ORLIK Brzeg  32:36 (14:21)   Świerczyński-8, Wojcieszek-6, Dziurgot-4, Cichoń-3, Białożyt-3, Stypiński-3, Ogorzelec-3, Miś-2, Piech-2, Krocz-2, Jarosz, Andraszak, Stopka, Młotkowski,Błajda. 

 

                                                  OSiR Komprachcice – Sparta Ob.Wlkp. 23:23 rz.k.3:0

                                                  GOKiS Kąty Wr. – Trójka Nowa Sól 28:17

                                                  Żagiew Dzierżoniów – Śląsk Wrocław 32:24

                                                  Dziewiatka Legnica – Start Konin 43:24

                                                  Lider Swarzędz – Zew Świebodzin 21:24

                                                 Bór Oborniki Śl. – Tęcza Kościan 36:25

 

10 kolejka 24/25.11.2018r        ORLIK Brzeg – Dziewiątka Legnica (sobota godz.17:00)

 

                                                 Trójka Nowa Sól – Tęcza Koscian

                                                 Zew Świebodzin – Bór Oborniki Śl.

                                                 Start Konin – Lider Swarzędz

                                                 Sparta Ob.Wlkp. – Moto/Jelcz Oława

                                                 Śląsk Wrocław – OSiR Komprachcice

                                                 GOKiS Kąty Wr. – Żagiew Dzierżoniów                           

 

SEZON  2018/2019– wyniki, tabele, klasyfikacje, piłka ręczna II Liga

                               

 

 

 Młodzicy :  26.09.2018r  ORLIK Brzeg ASPR Zawadzkie   25:36 (7:19)    Brudziński Natan – 12, Mrowiec Bartosz -4, Piotrowski Dawid -3, Bazal Paweł – 3, Mikołaszewski Maciej -2, Korsun Volodymyr 1, Cżyż Jakub, Królak Jakub

                                                                                                                Nowak Patryk, Wodiany Mikołaj, Zieliński Mateusz.                Trener: Marek Taczanowski

                      24.10.2018r  ORLIK BrzegOrzeł Opole 26:41 (14:25)  Brudzinski – 10, Rogowski -8, Kałamuniak M.-5, Królak-1, Mikołaszewski-1, Mrowiec B.-1, Wodiany(B), Nowak(B), Czyż, Korsun, Poświstak, Wasilewski  trener:M.Taczanowski.

                      

                      21.11.2018r  OSiR Komprachcice – ORLIK Brzeg

 

 

Juniorzy 05.10.2018r :  ORLIK BrzegASPR Zawadzkie  20:35 (9:17)  Bujak Krystian – 9, Poświstak – 5, Strojec – 3, Żrałko -2, Banik -1, Bednarek, Bilski, Krawczyk, Kroczak, Oliwa, Piszcz, Staszkiewicz, Strzelczyk,Łysiuk.

                                                                                                                         Trener : Marek Taczanowski   

                10.10.2018r      Olimp GrodkówORLIK Brzeg 39:26 (18:12)  Bujak – 10, Strojec – 9 , Kowalski -2, Kroczak -2, Oliwa -2, Łysiuk – 1, Bednarek,Krawczyk,Banik,Bilski,Piszcz,Uruski,Żrałko.

                                                                                                                         Trenerzy: Marcin Stefaniszyn, Marek Taczanowski

                08.11.2018r      ORLIK Brzeg Gwardia Opole 21:42 (10:23)    Kałamuniak J.-5, Strojec-4, Banik -3, Maszkowski -3, Bujak-2, Strzelczyk -2, Krawczyk -1, Łysiuk -1, Bednarek (b), Bilski, Piszcz, Resiak, Staśkiewicz, Uruski, Żrałko.

                                                                                                                          Trenerzy; Marcin Stefaniszyn, Marek Taczanowski.

                19.11.2018r      ASPR ZawadzkieORLIK Brzeg  51:25 (28:9)  Bujak-9, Strojec-7, Piszcz-2, Poświstak-2, Strzelczyk-2, Bilski-1, Łysiuk-1, Dłucha-1.   Trenerzy: M.Stefaniszyn i M.Taczanowski

 

 

Juniorzy młodsi :  19.10.2018r  ORLIK BrzegASPR Zawadzkie 23:36 (8:18)  Żrałko-5, Kałamuniak J.-4, Resiak-3,Uruski-2,Banik-2,Bednarz-2,Brudziński-2,Dłucha-1,Idzi-1,Kowalski-1,Bronowicki,Kroczak,Strączkiewicz,Krawczyk(b),Nowak(b),

                                                                                                                                               Staśkiewicz(b).  Trener: Marek Taczanowski. 

                                  14.11.2018r OSiR KomprachciceORLIK Brzeg 51:18 (24:9)  Kałamuniak J.-4, Banik-2, Bilski -2, Bronowicki-2, Kroczak -2, Uruski -2, Bednarz-1, Dłucha-1, Resiak-1, Żrałko-1.

                                                                                                                                                  Trener : Marek Taczanowski

                                  23.11.2018r (piątek g.18:15) ORLIK Brzeg – OLIMP Grodków