NAJNOWSZE WIEŚCI …

 

 

 

 

ORLIK Brzeg: Kania Krzysztof, Sobczyk Konrad, Lellek Mateusz, Tysier Wojciech, Zambrzycki Kacper, Nowak Patryk – Piech Michał, Baran Bogumił, Białożyt Michał, Błajda Kamil, Brudziński Natan,

                          Gradowski Łukasz, Kołodziejczyk Jarosław, Krawczyk Patryk, Kurus Maciej, Kałamuniak Jakub, Miś Mateusz, Młotkowski Rafał, Ogorzelec Łukasz, Sendra Piotr, Sikorski Oskar,

                          Stopka Arkadiusz, Stypinski Kamil, Swat Paweł, Turyniewicz Kacper, Wojcieszek Grzegorz, Wołczański Mateusz.  Powrót po przerwie: Cichoń Waldemar i Stanoszek Waldemar.

 

Podaruj 1% z podatku …nasz KRS 0000151792

 

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji
Pozarządowych
w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

                 

         

     

 

24 kolejka 24.04.2021r Sparta Ob.Wlkp. – ORLIK Brzeg  36:39 (18:18)  Piech-10, Stypiński-10, Młotkowski-5, Wojcieszek-4, Stopka-4, Krawczyk-2, Adwent-2, Brudziński-1, Sendra-1.

 

                                    Zew Świebodzin – Komprachcice 32:25

                                    Tęcza Kościan – Spartakus Buk  34:27

                                    SKPR Świdnica – Dziewiątka L.    30:23

                                    SPR Oleśnica – Polonia Środa Wlkp. 28:31

                                    Trójka Nowa Sól – Żagiew Dzierżoniów

                                    Wolsztyniak - pauza  

 

25 kolejka 08.05.2021r ORLIK Brzeg – SPR Oleśnica (sobota g.19:30)

 

                                     Trójka Nowa Sól – Komprachcice 24:19 (awansem)

                                     Wolsztyniak – Sparta Oborniki Wlkp.

                                     Polonia Środa Wlkp. – ŚKPR Świdnica

                                     Dziewiątka Legnica - Tęcza Kościan    

                                    Spartakus Buk – Zew Świebodzin

                                    Żagiew Dzierżoniów – pauza

 

26 kolejka 15.05.2021r ŚKPR Świdnica – ORLIK Brzeg

 

                                     Komprachcice – Spartakus Buk

                                     Zew Świebodzin – Dziewiątka L.

                                     Tęcza Koscian – Polonia Środa Wlkp.

                                     SPR Oleśnica – Wolsztyniak

                                     Sparta Ob.Wlkp. – Żagiew Dz.

                                     Trójka Nowa Sól - pauza 

 

 

                

 

 

SEZON  2020/2021– wyniki, tabele, klasyfikacje, piłka ręczna II Liga